Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

Оплата на сайті Вечорниці

Нижче ми приводимо перелік способів оплати замовлень в нашому інтернет-магазині. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звяжіться з нами для їх уточнення.

Для жителей стран СНГ, ближнего и дальнего зарубежья возможны различные виды денежных переводов. В т.ч. Western Union,  MoneyGram, UNIStream и т.п.
Также мы принимаем оплату через систему LIQPay.

Ми пропонуємо вам декілька видів оплати:

- поштовий переказ по Україні або післяплата:

При даному способі оплата здійснюється на пошті при отриманні замовлення. При цьому, додатково оплачується приблизно 5% від вартості замовлення за поштові послуги. Розміри тарифів встановлюються поштовою службою України.

- банківський переказ:

Переказ здійснюється в відділенні банку. В цьому випадку комісія банку складає 1-3% від вартості замовлення. Точний розмір ви зможете довідатись в своєму відділенні банку

- поповнення картки VISA  ПриватБанку

 

Увага !

   Після оплати замовлення обов'язково зв'яжіться з нами і повідомте про факт оплати. У повідомленні вкажіть номер замовлення та суму, яку ви оплатили. Якщо протягом трьох днів з моменту замовлення ви не підтверджуєте оплату, Ваше замовлення буде скасоване.

Відмова від замовлення і грошове відшкодування:

Ви можете відмовитися від вашого замовлення до моменту його відправки. У даному випадку ми просимо Вас негайно зв'язатися з нами! Якщо Ви оплачували замовлення за передоплатою і з яких-небудь причин вирішили відмовитися від нього, ми повертаємо вам всю суму, за винятком комісії банку (системи переказу). Для повернення коштів повідомте нам ваші банківські реквізити та номер замовлення.

корисні статті