Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик
замовчуванням
замовчуванням Від дешевих до дорогих Від дорогих до дешевих назвою рейтингу артикулу
Фільтр
Ціна
грн -

Едельвіка

Домоткана біла Онікс Едельвіка
Домоткана біла Едельвіка Онікс
Бренд: Едельвіка Артикул: Онікс

Онікс - це тканина українського виробництва . Підходить для вишивання блузок , сорочок і суконь будь-якими техніками - хрестиком , лічильною гладдю, змережуванням та іншими . Має рівномірне переплетення ниток .

Склад - 50% бавовни + 50 % поліестру . В 1 см - 12 ниток Можна вишивати хрестиком 2х2(приблизно 6 хрестиків в 1 см) або 3х3 ниточки(приблизно 4 хрестики на 1 см).

Ширина тканини 150 см 

210,00 грн

Домоткана тканина Едельвіка та текстиль

Домоткане полотно – це натуральна тканина, виткана в домашніх умовах, як очевидно із назви. На жаль сьогодні класичне старовинне домоткане полотно практично не зберіглося. 

Проте зараз текстильна промисловість пропонує величезний асортимент різних тканин, які розрізняються за складом волокон і їх призначенням. Властивості визначаються характеристиками волокна, що входять до його складу. 

Для шиття і вишивання випускають тканини і нитки на основі натуральних і хімічних волокон. Волокна, що йдуть на виробництво натуральних тканин, можуть бути рослинного, тваринного і мінерального походження. В першу групу тканин, з рослинних волокон, включені ті, які виготовлені з волокон бавовнику, стебел льону, конопель, тощо. Саме в цю категорію входить домоткане полотно. 

Особливості домотканої тканини Едельвіка

Раніше домоткане полотно ткали з волокон рослин, які були в той час найпоширенішими та невибагливими до природних умов. Зокрема, це був льон та конопля. Зараз придбати натуральну лляну тканину не проблема. А ось конопляне домоткане полотно вже точно перейшло в категорію дефіциту, залишки колишньої розкоші наших предків. 

Унікальні властивості конопляної домотканого полотна дозволяли широко використовувати його не тільки в побуті і для пошиття одягу чи постільної білизни. Міцну практичну тканину використовували навіть в будівництві.

Сучасні технології витіснили стародавні домашні методи. Фактично, сучасне домоткане полотно – це свого роду відголоски тієї самої старовинної тканини. Проте натуральна структура зберіглася й досі. Як і всі її численні переваги:

  • Вона міцна, цупка та універсальна;
  • Пропускає повітря та дихає;
  • Сприяє створенню комфортного мікроклімату;
  • Забезпечує здоровий теплообмін;
  • Не втрачає свої властивостей після прання;
  • Не потребує специфічного догляду;
  • Зберігає форму, розміри та колір при дотримання температурного режиму.

Найпривабливіша риса домотканої тканини Едельвіка – її особлива текстура, до якої неможливо ставитися байдуже.

Де купити домоткану тканину Едельвіка?

Зараз в моді еко-тренди, і всі прагнуть до природних і натуральних матеріалів. Домоткана тканина Едельвіка повністю натуральна, без хімічних волокон та сторонніх домішок. Саме з такої тканини шили одяг наші предки. Майстри та майстрині одягали в неї цілі народи та багатотисячні армії. Готові речі були практичними, невибагливими, міцними та зносостійкими. 

З домотканої тканин Едельвіка роблять приємні сувеніри. Її використовують у рукоділлі для вишивання рушників, вишиванок, картин, виготовлення ексклюзивного одягу, головних уборів, постільної білизни, сорочок, жіночих сумочок, взуття, ляльок мотанок, оберегів і багато чого іншого.

В інтернет-магазині «Вечорниці» ви зможете купити білу та кольорову домоткану тканину Едельвіка за ціною від 128 грн. Окрім того ми пропонуємо схеми для вишивки бісером та нитками, голки, інструменти та аксесуари. Наші консультанти допоможуть обрати саме ті товари для рукоділля, які вам потрібні!

корисні статті