Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик
замовчуванням
замовчуванням Від дешевих до дорогих Від дорогих до дешевих назвою рейтингу артикулу

Чарівна лелека

Заготовка сорочки  ЧС-11.2020 ак Чарівна лелека
Акція
Заготовка сорочки Чарівна лелека ЧС-11.2020 ак
Бренд: Чарівна лелека Артикул: ЧС-11.2020 ак

Заготовка ЧС-11.2020 від ТМ Чарівна лелека з нанесеною схемою для вишивання чоловічої сорочки бісером або нитками, яка складається з відрізів тканини: перед і спинка  - 80  х 75  см - 2 шт, рукави - 75 х 50 см - 2 шт, відріз на комірець і манжети. 

Тканина - білий габардин(100% поліестр) 

По замовленню укомплектовуємо бісером або нитками для вишивання .

387,00 грн
490,00
Заготовка дитячої сорочечки до 2 рочків  ХС-12 ак Чарівна лелека
Акція
Заготовка дитячої сорочечки до 2 рочків Чарівна лелека ХС-12 ак
Бренд: Чарівна лелека Артикул: ХС-12 ак

Заготовка ХС-12 ак для вишивання дитячої сорочечки для хлопчика до 2 рочків  бісером або нитками від ТМ Чарівна  лелека.

Заготовка  складається з відрізів тканини розмірами - 34 х 45 см - відріз на перед і спинку і 34 х 45 см - 2 відрізи на рукави. Манжети та комірець

Тканина - біла домоткана - 50% бавовни+50% поліестр. 

Заготовка розрахована на хлопчика віком від  0 до 2 рочків

По вашому бажанню укомплектуємо бісером або нитками муліне. Вартість компектації  уточнюємо під час замовлення.

230,00 грн
320,00
Заготовка плаття СЖ-36 АК Чарівна лелека
Акція
Заготовка плаття Чарівна лелека СЖ-36 АК
Бренд: Чарівна лелека Артикул: СЖ-36 АК
590,00 грн
700,00
Заготовка підліткової блузки БП-8 ак Чарівна лелека
Акція
Заготовка підліткової блузки Чарівна лелека БП-8 ак
Бренд: Чарівна лелека Артикул: БП-8 ак

Заготовка з нанесеною схемою дл вишивання бісером або нитками підліткової блузки .

Заготовка складається з відрізів тканини - перед  та спинка суцільні 150х75см, рукави(2шт) 60х75см,відріз тканини на комірець.

Тканина - біла домоткана - 50% бавовни + 50% поліестр.

По замовленню укомплектуємо бісером або нитками муліне. 

395,00 грн
490,00

Чарівна лелека: заготовки для вишивки нитками

Заготовки «Чарівна лелека» – це професійні заготовки для жіночого вишитого одягу. Вузька спеціалізація дозволяє дизайнерам бренду ретельно проробляти кожен виріб перед тим, як він вийде у продаж. Тож вишивка «Чарівна лелека» стала справжнім витвором мистецтва! 

Мистецтво вишивки не стояло на місці і постійно розвивалося. Так в 14-17 столітті нею прикрашали предмети побуту і костюми. Церковний і святковий одяг вишивали срібними та золотими нитками, додаючи до них самоцвіти і перли. Також вишивкою прикрашали весільні рушники, хустки, сорочки, тощо. 

У всіх культур, народів та навіть регіонів були свої особливості. Наприклад, один з найбільш поширених і популярних мотивів у вишивці – це ромб. Але у кожного народу він міг зображуватися абсолютно по-різному. У деяких культурах його розглядали як символ родючості. А серед рослинних орнаментів переважало дерево життя або ж світове дерево. Також дуже часто на вишивках можна зустріти жіночу фігуру, яка символізує Богиню-Мати. Ці символи ви можете відшукати навіть на сучасних вишивках «Чарівна лелека».

«Чарівна лелека»: вишивка нитками для початківців та професіоналів  

Вивчаючи вишивку в розрізі часів та епох, можна вивчити і пізнати етнічну історію, а також культуру практично будь-якого народу. Візерунки і мотиви хоч згодом і удосконалювалися, але їх зміст і суть передавалися з покоління в покоління. З роками відбиралося і зберігалося найкраще. Як і сучасна вишивка «Чарівна лелека», кожен старовинний рукотворний виріб був унікальним і неповторним. 

У музеях зараз можна побачити багато зразків народної вишивки. Звичайно, найкраще збереглися роботи 19 століття. Міцні традиції мала народна вишивка, на відміну від міської. Міська була більше схильна до впливу моди, що не поширювалося на народну. 

У селах дівчинки готували собі придане вже в 13-15 років. Цим приданим були вишиті подарунки, скатертини, рушники, одяг, тощо. Незадовго до весілля, щоб оцінити рівень майстерності дівчини, влаштовувалася свого роду виставка. А вже на весіллі все те, що дівчина вишила своїми руками, вона дарувала родичам нареченого.

Де купити заготовки для вишивки «Чарівна лелека»? 

Це зараз заготовки «Чарівна лелека» можуть купити всі бажаючі. А спочатку вишивка була прерогативою заможних дам. Однак починаючи з 18 століття нею починають займатися практично всі верстви населення, та переважно – сільські дівчата. Як і раніше, вишивкою прикрашали рушники, одяг, фартухи, плаття, обереги і національні костюми. Кожна вишивка в той час мала своє особливе значення. Наприклад, символи, що мали оберігати, наносили на рукави, поділ та комір сорочок.

В інтернет-магазині «Вечорниці» ви знайдете різноманітні набори та заготовки для вишивки «Чарівна лелека». Ми пропонуємо:

  • Блузки жіночі з довгим рукавом
  • Сорочки чоловічі
  • Плаття жіночі без рукавів

Ми пропонуємо купити заготовки «Чарівна лелека» за доступними цінами. Обирайте варіант, який вам подобається найбільше! А також можете придбати голки і інші інструменти, нитки, бісер, тканину, тощо. Ми доставляємо товари для рукоділля по всій Україні та за кордон!

корисні статті