Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

БС Солес

Товари не знайдені

БС Солес: вишивка бісером та заготовки

Вишивка «БС Солес» відома бездоганною та справді європейською якістю. Виробники постійно відстежують кожну схему та випускають її у продаж лише після ретельної відшивки. Бісер – чудовий за своїми декоративними якостями матеріал. Він привертав увагу майстрів з незапам'ятних часів. Перші скляні намистини навіть прикрашали одяг давньоєгипетських фараонів.

Заготовки «БС Солес» відносяться переважно до релігійної тематики. Дизайнери пригнуть адаптувати та реалізувати ікони та класичні сюжети, відомі ще нашим пращурам. Головна задача – не лише досконало відтворити зображення, а й зберегти його дух і настрій. 

Команда «БС Солес» молода та енергійна, вихована у традиціях Галичини. При розробці малюнків важливо поєднати сучасні технологічні рішення та новітні комп’ютерні програми із ручною роботою, тож із такими заготовками ви зможете творити справжні шедеври. 

БС «Солес»: вишивка бісером для початківців та професіоналів  

Зараз заготовки «БС Солес» із бісером до них можуть купити всі бажаючі. Проте так було не завжди. Вишивка намистинами стала доступнішою лише з появою скляних бусин. До того працювали з перлами та золотими чи срібними нитками. Звісно ж, таку розвагу могли дозволити собі лише добре забезпечені верстви населення.

Склоробство виникло близько шести тисяч років тому в Фінікії, про що розповідає легенда. Згідно неї, фінікійські моряки, везучи з Африки вантаж соди, висадилися на нічліг і обклали вогнище не камінням, а шматками соди. На ранок вони знайшли в золі прозорий і дуже твердий злиток. Це було перше скло. Згодом з нього почали робити намисто, які ставали все дрібнішим і дрібнішим – так з'явився бісер.

Центром виробництва бісеру в Європі була Венеціанська республіка. Тут виготовляли дзеркала, намистини, гудзики, тощо. Особливо ретельно венеціанці дбали про збереження секретів власного виробництва скла та його майстерної обробки. Таким чином регіон вдало зберігав монополію ледь не до кінця 17 століття. 

І тільки тоді абсолютно першість Венеції порушили майстри Богемії на території сучасної північної Чехії. Вони розробили технологію отримання так званого "лісового скла", замінивши соду деревною золою. Богемське скло добре піддавалося огранюванню і мало чудові оптичні властивості. Поступово воно потіснило венеціанське на світовому ринку. Тепер же вишивки «БС Солес» комплектуються переважно чеським бісером.

Де купити заготовки для вишивки БС «Солес»? 

Вишивка бісером – окремий вид мистецтва, поширений та популярний в Україні. Часто у вишивці бісер і намистини поєднуються з іншими матеріалами – кольоровими нитками, стразами, блискітками, шнуром, стрічками, тощо.

В інтернет-магазині «Вечорниці» ви знайдете різноманітні набори та заготовки для вишивки бісером «БС Солес». Ми пропонуємо:

  • Люди
  • Пейзажі
  • Тайна вечеря
  • Свята Родина
  • Хресна дорога
  • Образи та ікони
  • Вінчальні пари
  • Ікони іменні жіночі
  • Ікони іменні чоловічі
  • Перше причастя

Більшість тем так чи інакше пов’язані із релігійною тематикою, тож якщо ви шукаєте ікони та образи, ваш вибір саме БС «Солес». Ми пропонуємо купити заготовки БС «Солес» за доступними цінами.

корисні статті