Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

В'язання шарфа руками. Все що треба знати

В'язання на руках сьогодні набуває популярності. У ролі спиць виступають руки в'язальниці, хоча загалом принцип зберігається тим же. Тут використовується або дуже товста пряжа, або звичайна, але у багато шарів. Набір петель і пров'язування рядів відбуваються тільки за рахунок рухів рук. У підсумку виходить подоба гігантської панчішної в'язки.  

Але існує кілька оригінальних технік, які не потребують особливих навичок та знаряддя. 

  • Техніка трикотин. Вона більше відома, як в'язання на пальцях. Кількість набраних петель обмежується числом пальців на руці, тому вам не вдасться набрати їх більше п’яти. Відповідно, готове полотно представляє собою товстий шнур. Для того щоб зв'язати шарф на пальцях, потрібно спочатку виконати базовий шнур довжиною кілька метрів.
  • Японське в'язання на коробці. По суті це те ж в'язання на пальцях, тільки замість пальців перший ряд набирають на спеціально прорізані виїмки в коробці. Шарф вийде теплим та буде достатньої ширини, тому що петель на коробку можна набрати більше.
  • Брумстік чи перуанське в’язання – це ручне в'язання, засноване на зняття петель з лінійки чи смужки щільного картону. Далі їх переплітають за допомогою гачка, без використання спиць. Набирається ланцюжок з повітряних петель, і за допомогою гачка на цьому ланцюжку утворюють витягнуті навколо лінійки петлі, які в подальшому переплітають і пров'язують різними способами.

Це все досить прості прийоми, яких більш ніж достатньо для створення шарфа. Об'ємні теплі речі можна зв'язати буквально протягом 30-40 хвилин. Навіть якщо доведеться перервати роботу, таке в'язання руками дозволяє пересадити полотно зі своєї руки, наприклад, на пластикову пляшку, а повернувшись, знову продовжити.

Як вибрати нитки для в’язання шарфа руками?

Пряжа для ручного в'язання відрізняється своєю об'ємністю. Склад буває повністю натуральним чи синтетичним. Якісні в'язані вироби виходять зі змішаних в різних пропорціях синтетичних і натуральних волокон. Це можуть бути акрил з бавовняної ниткою чи шерсть з нейлоном. Так вони стають міцними як синтетика, проте пропускають повітря та вологу. Вони не деформуються від прання і зберігають яскравість фарб, а в той же час дуже комфортні для тіла і довго носяться. 

Пряжа може називатися фантазійною, коли разом скручені волокна різної якості і товщини, кольору і форми. У ній щільні нитки перемежовуються м'якими помпонами або пухнастими вставками складної форми. 

Цікаво виглядає пряжа з петельками. Вона мікрополіестерова, повітряна і м'яка. Це найпростіша пряжа для рукоділля, оскільки кожна петля діаметром близько 2 см, і їх легко переплітати безпосередньо пальцями. 

Ворсова пряжа виглядає як хутряна, бо скручуються кілька видів пряжі, в тому числі з довгими ворсинками. Мериносова шерсть вважається одним з найбільш м'яких видів вовни. Речі з мериносової нитки утримують тепло, щільно прилягають до тіла, а при пранні не втрачають форму.

Так звана рівниця створена з вичесаної на гребені довговолоконної стрічки з вовни. Її не прядуть, а тільки скручують. Виходять нитки приблизно в палець завтовшки. Помпонна пряжа виготовлена у вигляді ниток, що перемежовуються стовщеннями-помпонами. В'язаний виріб виходить м'яким і теплим. А товста плюшева пряжа дуже м'яка, бархатиста і приємна для шкіри, тому з неї в'яжуть речі, які нагадують оксамитову або велюрову тканину.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар