Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

Вишивка по дереву. 5 переваг

Вишивка – поширене хобі, яким важко здивувати. Проте чи замислювалися ви, що вишивати можна бісером по дереву? Це класичне, проте дуже модне і актуальне саме зараз рукоділля. У цій техніці можна створити масу цікавих і красивих виробів: ялинкові прикраси, іграшки, цукерниці та підставки для чаю, брелки та аксесуари, тощо. Ваші творіння завжди будуть ексклюзивними!

Розглянемо щонайменше п’ять переваг вишивки по дереву!

Поєднання технік

Незважаючи на велику різноманітність різновидів рукоділля, згодом майстрам та майстриням хочеться спробувати щось нове. Постійно з’являються нові різновиди хендмейду, при чому часто це відбувається шляхом комбінування добре знайомих і звичних. І вишивка по дереву – наочний тому приклад. Тут водночас проглядають такі непоєднувані на перший погляд техніки, як традиційна вишивка і різьблення по дереву. Точно не відомо, хто й коли саме вперше вирішив спробувати незвичайний винахід, проте зараз вишивка на дерев'яних заготовках стрімко набирає популярність.

Спокій та релакс

Вишивка по дереву – це свого роду медитація. Тут вона схожа і зі звичайною вишивкою, і з сучасними анти-стрес розмальовками, і з пазлами, тощо. Навіть досвідчені майстри визнають, що таке заняття досить кропітке та тривале. Тож воно розвиває посидючість, дозволяє відволіктися від турбот, переключитися з роботи на відпочинок чи навіть просто зайняти руки, якщо ви сумуєте чи нервуєтесь.

Універсальність 

Вишивка по дереву дозволяє виготовляти майже будь-що:

  • Прикраси – підвіски, брошки, ремені, сережки;
  • Декор та предмети інтер’єру – скарбнички, обкладинки альбомів, панно, підставки;
  • Елементи меблів – полиці, узголів'я ліжка, спинки і сидіння стільців.

Кожний витвір вже самодостатній та не потребує додаткового оздоблення чи декорування. Проте вишивку на дерев'яних заготовках можна сміливо комбінувати з іншими техніками, що дозволить надати речі ще більшу неповторність.

Доступність 

Для такого хоббі вам не потрібні складні чи дорогі витратні матеріали. Якщо ви обираєте готові набори, то вам взагалі більше нічного не треба. Для вишивки використовується класичний хрестик та нитки муліне. Проте якщо ви вже впевнені в своїх силах, можете спробувати більш оригінальні поєднання. Але не забувайте співвідносити діаметр ниток із діаметром отвору. Зрештою, наші консультанти допоможуть обрати всі необхідні інструменти та дрібниці.

Готові схеми 

Для вишивки по дереву варто підгодовуватися. Для основи краще взяти тонку дерев'яну заготовку – зазвичай  використовують фанеру. Потім – обробити її наждачним папером і нанести фон, надати потрібну форму. Наступний крок – дрилем з тонким свердлом просвердлити отвори відповідно до схеми вишивки, підібрати нитки потрібного розміру і нанести вишивку. Процес цікавий, проте трудомісткий. 

Сучасні виробники готові допомогти майстрам і майстриням. В інтернет магазині «Вечорниці» ви можете придбати готові набори для вишивки бісером по дереву. У цих наборах зібрані всі необхідні матеріали для створення дерев'яних іграшок з вишивкою. Розмаїття форм та кольорів дозволить ще довго насолоджуватися без турбот.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар