Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

Топ 5 подарунків на хрестини

Хрестини дитини – це дуже важлива подія, під час святкування якої відзначають перше Таїнстві святої Церкви в житті дитини. На цю пам'ятну подію прийнято дарувати пам'ятні подарунки. Все, що дарують на хрестини, запам'ятовують і зберігають як пам'ять в своєму серці. Тому у в інтернет магазині «Вечорниці» склали свій топ 5 найкращих подарунків на хрестини.

  1. В першу чергу, можна подарувати мірну ікону із зображенням святого покровителя дитини. Мірною іконою називається ікона, написана за ростом дитини при народженні. Для її написання підбирається або виготовляється спеціальна іконописна дошка. Саме її висота дорівнює зросту дитини при народженні. Наприклад, якщо у хрещеної мами – хрещена донька, то ця ікона із зображенням святої угодниці Божої, яка є покровителькою малюка, буде служити предметом особливого духовного зв'язку між хрещеною матір'ю і її хрещеницею. 
  2. Також можна подарувати на хрестини натільний хрестик з ланцюжком. За традицією в обов'язки хрещених батьків входить виховання дитини в православній вірі. Тому і подарунки повинні служити цій меті. Переважно обирають срібло чи золото, як захисний метал.
  3. Пам'ятним і в той же час корисним подарунком буде дитяча срібна ложечка, прикрашена малюнками з кольоровою емаллю або написом: «На перший зубок». Перевага віддається саме цьому металу через його корисні для організму властивості. Вважається, що іони срібла пов'язують і виводять токсини, покращують обмінні процеси. Крім того, вода і їжа в срібному посуді знезаражуються від бактерій і вірусів. Також можна подарувати цінний сувенір з символікою свята. Наприклад, набір срібного посуду або срібну тацю з іменним написом, датою Хрещення чи молитвою.
  4. Чудовими будуть дарунки, створені власними руками із любов’ю та щирими побажаннями. Наприклад, вишиті ікони, панно із зображенням ангела, декоративна подушка з вишитою молитвою, конвертик для зберігання хрестика з ланцюжком або локона, зрізаного на рік, тощо. До речі, чудові схеми та набори для вишивки ви зможете знайти в нашому інтернет магазині «Вечорниці». Затишний в'язаний плед або тепла ковдра стануть в нагоді і в церкві на Хрещенні, і для прогулянок в прохолодну погоду.
  5. На хрестини також прийнято дарувати крижму і хрестинну сорочку. Хорошим рішенням буде вибрати готовий хрестинний набір, де предмети одягу поєднуються між собою за стилем, відтінком і якістю тканини. Новонародженому можна подарувати комплект з сорочечки, яку буде легко надягати на вологе після купелі тіло. І з чепчиком на зав'язках, щоб не переохолодити головку малюка.  На виробах допускається кольорова і однотонна православна вишивка: хрестики, виноградна лоза, ангели, голуби, квіти, колосся пшениці. Вишиті деталі і мереживо можуть бути пастельного рожевого, блакитного, персикового, бежевого, жовтого кольору. Особливо святково виглядає одяг із золотистою і сріблястою вишивкою. До Хрещення одяг потрібно підготувати – випрати або, як мінімум, пропарити праскою.
Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар