Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

Топ 5 хобі для душі

Серед всього розмаїття різновидів рукоділля та хобі надзвичайно важливо відшукати те, що стане близьким саме для вас. Чудова ідея – якомога частіше пробувати щось нове та складати власну думку. Можливо, ви навіть відшукаєте нову справу життя там, де ніколи не могли б про це подумати.

Тож цього разу хочемо поділитися із вами топ-5 хобі для душі! 

1. В'язання

В'язання дуже давнє мистецтво. Йому більше чотирьох тисяч років, а прийшло воно до нас з Єгипту. Вже на початку нашої ери техніка та принципи цього ремесла знаходилися на дуже високому рівні. Зараз існує безліч різновидів, і спиці із гачком – лише незначна їх частина. Гачком можна створювати найрізноманітніші мережива і переплетення. Виріб спицями зазвичай менш мереживний, так як візерунків менше. Можна навіть в’язати на спеціальній виделці. Розмаїття візерунків невелике, але малюнок виходить дуже цікавим і незвичайним. 

2. Алмазна мозаїка

Дивовижний різновид рукоділля, яке неможливо оминути стороною. До нас це захоплююче хобі прийшло з Китаю. Тут поєднано одразу дві техніки – вишивка бісером та камінцями і мозаїка. Сучасна технологія алмазної мозаїки має мало спільного із традиційними техніками вишивки, адже тут не потрібна канва та голки. Майстер чи майстриня викладає візерунки із блискучих стразів на готову схему, заздалегідь покриту спеціальним клеєм. Щоб було зручніше працювати, використовується спеціальний пінцет. Важливо акуратно та ретельно слідкувати за зображенням. Готову роботу для міцності покривають прозорим лаком. Щоб спробувати свої сили, зручніше за все купити готовий набір. В нашому інтернет магазині «Вечорниці» такі є! 

3. Бісероплетіння 

Прикраси з бісеру створюють завдяки волосіні, голки і безпосередньо бісеру. Ним можна оформити предмети інтер’єру, аксесуари чи вишити цілі картини. Існує незліченна кількість схем для цієї роботи. Вироби виходять витонченими і неповторними. Бісероплетіння теж йде корінням в минуле, і прийнято вважати, що першими почали варити скло єгиптяни, тому і винахід бісеру приписується також їм. З часом змінювалася техніка, змінювався і сам бісер. 

4. Картини за номерами

Це принципово нове слово у світі розмальовок, де кожен може створити власний шедевр, навіть якщо вперше тримає у руках пензлик. Картини за номерами дають можливість відчути себе справжнім художником буквально всім бажаючим. Окрім самого малюнку в комплекті вже йде все необхідне – пензлик та фарби. Можна відшукати будь-які схеми, включаючи копій справжніх видатних майстрів. Є малюнки найрізноманітніших рівнів складності – для дітей та дорослих.

5. Декупаж  

Це французьке слово перекладається, як «вирізати». Техніка полягає в вирізанні різних мотивів з серветок чи кольорового паперу і обклеюванні ними предметів. По суті, це створення колажу або паперова аплікація. Ця техніка була відома ще в 12 столітті в Китаї. До нас вона прийшла з Середньовіччя. Зокрема, у Німеччині 15 століття декупажем прикрашали меблі. Зараз є навіть спеціальні декупажні карти для зручності та розмаїття.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар