Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

Стань художником з картинами по номерам. Нове цікаве хобі

В 1951 році в Детройті виробник матеріалів для малювання Макс Кляйн і художник Ден Роббінсон об'єднали свої зусилля і створили дещо таке, що дозволило кожній людині написати власну картину. Так виникли картини за номерами, які тепер ви можете купити в нашому інтернет магазині «Вечорниці».

Насправді ідея з’явилася значно раніше. Ще Леонардо да Вінчі для навчання своїх підмайстрів наносив контури і числа, позначаючи кольори, якими потрібно було заповнювати помічені ділянки полотна. Проте масове виробництво розпочалося порівняно недавно. І люди швидко оцінили можливість зануритися в світ мистецтва і відчути себе художниками. Справжній бум почався після величезного рекламного білборда-розмальовки в центрі міста, у якого кожен день зафарбовували один фрагмент.

Мільйони людей проводили тисячі годин за цим захоплюючим заняттям. Сюжетів картин ставало все більше, до їх створення підключилися знамениті художники, наприклад, Енді Уорхол. Своїми творами можна було похвалитися на виставках, а деякі з них навіть висять в Білому домі.

Чим відрізняються картини за номерами?

По-перше, схеми відрізняються за сюжетом, розміром і складністю зображення. Запас сюжетів невичерпний – натюрморти, пейзажі, портрети, від шедеврів великих майстрів до простих малюнків для дітей. Складність зображення залежить від ступеня його деталізації – чим більше фрагментів, тим мальовничіший результат, але і рівень майстерності для такої картини повинен бути відповідним. Розміри розмальовок по номерах теж варіюються, але найбільш поширеним є 40х50 см.

Також картини відрізняються основою. 

  • Зазвичай використовується спеціальний фактурний картон для малювання акрилом. На картон легше наносити фарби, мазки виходять рівними і однорідними, майбутню картину можна покласти горизонтально. 
  • Другий за поширеністю варіант – полотно. Полотно краще встановити у вертикальному положенні на мольберті. На ньому складніше малювати, бо через його шорсткою поверхні фарба лягає гірше, але робота на ньому дарує ні з чим не порівнянне задоволення, а картина виглядає зовсім як «справжня». 
  • Іноді пропонується дерев'яна основа, але такі набори живопису за номерами з'явилися відносно недавно і поки вони рідкість.

Що краще вибрати? Єдино вірного рішення тут немає – у кожної основи є свої плюси і мінуси. 

Як працювати над картиною за номерами?

Перш ніж приступити до розфарбовування, приготуйте палітру для змішування фарб, ємність з водою і серветки, щоб помити і протерти пензлик. Якщо в наборі тільки один пензлик, краще придбати додаткові, а також використовувати різні пензлики для світлих і темних кольорів.

Почати потрібно з світлих ділянок, поступово переходячи до більш темних – при такому порядку роботи вихід за лінію або помилку буде легко виправити. Якщо після висихання першого шару фарби просвічує номер, нанесіть другий. При розфарбовуванні окремого фрагмента, особливо – великого, тонким пензлем обводиться контур, а потім пензликом потовще зафарбовується внутрішній простір.

За бажанням можна розтушувати фон, підкреслити окремі деталі картини, додати в фарби перламутр, блискітки, металеві відтінки, зробити аплікацію тощо – все це ваша творчість.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар