Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

Переваги готового одягу для вишивання

Зараз вишивка знову стає все популярнішою, зокрема – для оздоблення одягу. Вишиванки завоювали світові подіуми та вуличну моду. Зараз їх поєднують із сучасними речами або навпаки підкреслюють національний колорит.

В усі часи найдорожче цінувалися вишиванки, створені власноруч. Це була кропітка робота, на яку майстрині витрачали тижні, місяці, а то й роки. Зараз все значно простіше, і можна просто обрати готовий одяг для вишивання. Це допоможе уникнути всіх тривалих підготовчих та організаційних етапів, і одразу насолоджуватися процесом.

В чому ж переваги готового одягу для вишивання? Розглянемо детальніше!

  • Основним плюсом фірмових вишивальних наборів є те, що виробники використовують тільки якісні матеріали комплектуючі. Кількість вкладених матеріалів дозволяє не хвилюватися про те, що їх не вистачить на всю роботу.
  • Набори, які продаються в готовому вигляді, включають в себе схеми, розроблені професійними майстрами. Будь-яку подібну схему не один раз перевіряють на відповідність розмірів, балансу кольорів, на наявність поодиноких хрестиків, похибок, дефектів, тощо.
  • Перед продажем всі схеми проходять обов'язкове тестове вишивання. Зазвичай В наборі вже є фотографія готової картини, тож ви чітко розумієте, який результат отримаєте. 
  • В готовий набор вже входить все необхідне для вишивання. У типові комплекти включені різнорозмірні голки, матеріал і нитки із значним запасом. До того ж в деяких комплектах можливо знайти додаткові невеликі аксесуари, які самостійно відшукати досить складно.
  • Кольори муліне точно відповідають схемі, а тому готова робота буде виглядати естетично і гармонійно. Муліне від виробників не линяє при пранні, гладке, приємне в роботі. Довжина ниток, їх кількість – все розраховано таким чином, щоб вистачило на всю вишивку, та не було необхідності додатково докуповувати.
  • Серед суттєвих плюсів набору – авторська схема для вишивки. Вона досить великого розміру, щоб можна було з легкістю розібрати всі символи і позначення. Професійні художники розробляють спеціальні дизайни саме для вишивки хрестиком.
  • Нитки, що входять в набір, розраховані з запасом, який може стати в нагоді. У разі самостійної покупки доведеться купувати мінімум по одному мотку кожного типу. А також брати запас, бо розрахувати все з нуля одразу складно, а відшукати потім те саме – довго. Зрештою, все це обходиться значно дорожче. Причому чим більше кольорів – тим вища вартість.
  • Матеріали, включені в набір, повністю підібрані під колірні відтінки та інші особливості готового зображення. Власними силами це зробити буде досить важко та довго. До того ж, доведеться купувати матеріал не потрібними шматочками, а упаковками чи погонними метрами, а потім рештки лежатимуть до кращих часів. Це незручно, нераціонально та неекономно. 
  • Відтінок і вид тканини також підібраний для правильного втілення дизайнерської задумки. Навіть голка, що входить в комплект, підібрана оптимально для тканини, по якій буде проводитися робота.

Купуючи готовий одяг для вишивання, майстриня впевнена, що схема, готовий одяг та вишиті орнаменти відповідатимуть її вимогам, і завжди виправдають очікування.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар