Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

Найдорожчий бісер у світі

Різновиди бісеру суттєво різняться якістю, кольоровою палітрою, вагою, розмірами, тощо. Найдешевший серед них – китайський бісер. Він водночас і найпоширеніший, але в нього є суттєвий недолік – різнорідність намистин за формами та розмірами навіть в одному пакетику. А також у виробників немає загальної системи маркування кольорів, тож відшукати ідентичний доволі важко.

Сьогодні ми поговорим про більш дорогий бісер.

Практичний чеський бісер

Більшість досвідчених майстринь віддають перевагу саме чеському бісеру. Завдяки своїй однорідності за розміром та багатій кольоровій палітрі, чеський бісер Preciosa підходить для будь-яких видів рукоділля: для вишивки (в тому числі і для лічильної вишивки по канві), виготовлення прикрас в техніці мозаїчного плетіння, обплетення яєць, в'язання джгутів, сумочок, чохлів для телефонів, тощо. 

В плетінні флористичних композицій французькою технікою чеському бісеру немає рівних. Плести з нього – одне задоволення! Квіти виходять рівними та акуратними. Використовуючи різні види бісеру – кераміку, скло, вогник, рубку – можна домогтися неймовірного ефекту. Кожен колір маркується власним номером, що значно спрощує пошуки та покупку. Але є бісер ще ідеальніший та пропорційно дорожчий за чеський – японський. 

Вишуканий японський бісер

У виробництві японського бісеру конкурують три найбільші виробники: Мацуно, Міюкі і Тохо.

  • Мацуно – перша компанія з виробництва японського бісеру, що була заснована в 1935 році. Намистини відносно недорогі (порівняно з іншими марками японського бісеру), а за формою нагадують круглий бублик.  
  • Компанія Міюкі заснована в 1949 році. Вони випускають найпопулярніший бісер циліндричної форми з великими отворами Деліка. Він більш круглий, ніж циліндричний бісер Тохо. Рівномірність намистин Деліка дуже добре помітна в плетінні «цегляного» полотна, тож його застосовують для створення мозаїк, для ручного ткацтва. 

Окрім того, є серії краплевидної форми, із зміщеним отвором, подовжені підвіски, тригранний, чотиригранний та шестигранний бісер, перекручений стеклярус, тощо. Також компанія Міюкі лідер за кольоровою гамою. Є колекції з посрібленими отвором, хамелеони, напівпрозорі блискучі, перламутрові, яскраві матові, лаковані, шорсткі, переливчаті намистини, тощо. Існуй смугастий, райдужний, бензиновий, мармуровий бісер, меланж та кілька видів покриття в одному.

  • Компанія Тохо випускає циліндричний бісер і намистини з однією гранню Шарлоттн (напівкруглої форми). Фірма заснована в 1957 році. Бісер Треже, в перекладі означає «скарб», а Айко, названий на честь дружини президента компанії Тохо. І саме це найдорожчий бісер в світі. 

Ймовірність бракованої намистини – одна на десятки тисяч. За якістю цей бісер обігнав Деліку від Міюкі, і, відповідно, в кілька разів дорожчий за неї. Весь бісер Тохо має великий отвір. Колір одного артикулу однаковий у всіх партіях, навіть якщо докуповувати бісер через кілька років. Намистини стійкі, не вигоряють, не окислюються, не тьмяніють. Вироби з бісеру Тохо виглядають на порядок краще і акуратніше, ніж з чеського бісеру.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар