Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

5 сучасних видів рукоділля

Рукоділля відоме та поширене з давніх часів. Таким чином створювали одяг та побутові речі, прикрашала життя навколо,  а згодом – ще й заробляли гроші. Кожна людина у душі – глибоко творча натура. Варто лише знайти хоббі, яке сподобаються саме вам. І для цього квапимося познайомити вас із 5 сучасними видами рукоділля!

1.Алмазна вишивка

Цікава та ефектна техніка прийшла до нас із Китаю. В ній поєднується одразу кілька різних напрямків, через що навіть назва «вишивка» доволі умовна. Фактично, вам не знадобиться ні тканина, ні нитки. Готове полотно поєднує елементи бісероплетіння та мозаїки.

Готовий шаблон для алмазної вишивки – це картина із нанесеною схемою. Замість голки та нитки вам знадобиться клей та спеціальний пінцет. Саме ним ви будете викладати візерунок. Готова мозаїка доволі міцна та жорстка. Ця техніка не підходить для оздоблення одягу, зате ви отримаєте чудові шкатулки, серветниці, вази та інші приємні і корисні сувеніри. Для довговічності залишиться вкрити виріб лаком.

2.В’язання з пластику

Турбота про екологію та небайдужість до вторинного використання будь-яких речей – невід’ємні елементи нашої епохи. Будь-які переживання завжди відображаються у мистецтві. В’язання з пластикових пакетів – незвичне рішення, проте результат виходить значно гарніший, ніж здається на словах. 

Таким чином можна зв’язати, наприклад, міцну і довговічну сумку для шопінгу, стійку до вологи, бруду, запахів чи плісняви. Ще один варіант – практичні аксесуари для басейну, сауни чи ванної кімнати – вологих приміщень. Чи навіть незвичайні прикраси, що гармонійно доповнять сучасну еклектичну моду.

3.Енкаустика 

За складним поняттям прихована дуже проста та доступна техніка, яка майже не потребую витратних матеріалів. Зате вона точно вразить і дорослих, і дітей. Фактично, це малювання праскою або ж переосмислене на сучасний лад мистецтво Стародавньої Греції. Вам знадобиться лише полотно для творчості та воскова крейда, що легко плавиться і залишає яскраві та соковиті малюнки.

4.Стрінг-арт 

Для створення мальовничої кольорової мандали чи квітки потрібні тільки цвяхи, лист фанери під основу та нитки на ваш смак. Сама техніка з’явилася понад 5 століть тому, проте нещодавно знову стала популярною. Пофарбуйте лист фанери, намалюйте на ньому візерунок, повторіть його контур цвяхами. На них натягають нитки, створюючи сам малюнок. Стрінг-арт однаково доступний, цікавий та корисний і для дітей, і для дорослих. Окрім того, вам не потрібні жодні дорогі, рідкісні чи складні матеріали.

5.Ганутель 

Ще одне незвичайне мистецтво прийшло до нас з Мальти. Там черниці у монастирях створювали таким чином прикраси для вівтарів. Фактично, це створення декору із дротів та ниток. Традиційно у техніці ганутель роблять екзотичні квіти, які потім можна прикрасити мереживом, стрічками, пайєтеами, бісером, намистинами, штучними перлами, тощо.

Неважливо, яке саме мистецтво ви обираєте. Якщо вам потрібні якісні та різноманітні товари для творчості, ви звернулися за адресою! У вашому розпорядженні увесь арсенал нашого інтернет магазину «Вечорниці»!

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар