Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

5 подарунків на 8 березня для рукодільниць

Рукодільницям ніколи не буває багато матеріалів та ідей. Тож якщо ви не знаєте, що подарувати майстрині на 8 березня, ми підготувати одразу 5 варіантів, які точно будуть корисні чи цікаві. Зрештою, подарунок – чудовий привід надати можливість спробувати щось нове. 

1. Готовий набор для вишивки 

Це може бути набор для вишивки нитками чи бісером. Перевага в тому, що у комплект вже входить канва, нитки чи бісер із запасом, голка, схема та детальна інструкція. Тож з таким набором впорається навіть людина, яка ніколи не тримала голку в руках. У деяких наборах є додаткова комплектація – п’яльці, паспарту, аксесуари. Одна із головних переваг набору – схема вишивки, продумана до дрібниць. Виробники працюють з професійними художниками і дизайнерами, тому кожна інструкція вивіряється на предмет дефектів, поодиноких хрестиків, балансу кольорів та пропорцій, тощо. Схеми картин є різні: як для початківців, так і для досвідчених майстринь. Професіонали також ретельно обирають кольори ниток та бісеру, включаючи рідкісні відтінки та матеріали з ефектами. 

2. Алмазна мозаїка

Алмазна мозаїка вражає красою і незвичністю. Ефект досягається завдяки унікальному матеріалу для створення вишивки. Це маленькі стрази із алмазним огранюванням. Вони об’ємні, виразні та гарно виблискують на світлі, тож малюнки оживають. У наборі зібрано все необхідне для зручної роботи. Стрази викладають пінцетом відповідно до колірної схеми на полотні з клейкою основою. Серед переваг – проста техніка, швидке виконання і блискучий результат. Картини зі страз можна навіть створювати всією сім'єю, як пазл.

3. Заготовки для вишивки по дереву

Насправді це дуже нагадує вишивку на полотні, проте цікавіше для розмаїття. З готових робот виходять чудові прикраси, сувеніри та предмети інтер’єру. Принцип один – вишивка робиться на тонкій заготовці із фанери. 

4. Інструменти для рукоділля

В залежності від того, чим захоплюється майстриня, їй завжди потрібні інструменти чи витратні матеріали. Наприклад, набір кольорових ниток, різноманітні органайзери та контейнери для облаштування робочого місця, освітлення, тощо. Зверніть увагу і на канцелярське приладдя: збільшувальне скло, лінійки, спеціальні олівці та маркери для тканини. Все це точно ніколи не буде зайвим. Те саме стосується голок, ножиць, тощо. Рукодільницю, яка захоплюється вишивкою, точно порадують новенькі п’яльця чи вишивальні станки. Вони потрібні, щоб тканина не совалась під час роботи. Звичайно ж, під різні картини та речі потрібні різні розміри та форми. Тож можна навіть заздалегідь дізнатися, чого саме не вистачає майстрині. 

5. Картини по номерах

Картина за номерами – це своєрідна розмальовка для дорослих. Малюнок розбитий на пронумеровані сегменти, і в наборі є фарби із відповідними номерами. Таким чином навіть людина, яка вперше взяла пензлик, може створити навіть власну репродукцію справжнього твору мистецтва. В комплект входить полотно на картоні, дерев’яному підрамнику чи в рулоні. На ньому надрукована схема майбутньої картини. Вам не треба підбирати і докуповувати фарби – вони вже укомплектовані в кожному наборі в герметичних баночках чи тюбиках. Переважно це акрил, хоча рідше зустрічається олія. Також є один чи кілька пензлів, контрольний лист із схемою та, за необхідності, додаткові аксесуари, на кшталт кріплень до стіни.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар