Mobile

Viber

Telegram

Messenger

Зв'язатися з нами
Закрити
Порівняння
Обране
0
Кошик

5 переваг алмазної вишивки

Хтось захоплюється в'язанням, комусь подобається вишивати бісером, а для кого-то віддушиною стала алмазна вишивка, для якої не потрібні ні голки, ні нитки. Створення алмазних картин поєднує в собі кілька поширених технік: аплікацію, мозаїку, та зрештою вишивання. Готові роботи схожі на вишиті квадратними стразами полотна, що справляють неймовірне враження і виглядають оригінально як на стіні, так і в якості подарунка. 

Тож у чому полягають основні переваги алмазної вишивки? Розповідаємо!

1. Простота

Перший та головний аргумент на користь картин з маленьких стразів-алмазів. Не треба бути підкованим в художньому ремеслі або довго розбиратися зі способами і схемами, як це доводиться робити в вишиванні і в'язанні. Все гранично просто і доступно для людини без досвіду. І, що важливо, ви не будете боятися поганого результату. Якщо рекомендації з викладення були дотримані, то картина вийде чудово красивою, рівною, ефектною.

2. Зручність

Не потрібно купувати жодні додаткові матеріали.  Набір для створення алмазної картини складається з трьох головних компонентів:

  • Акрилові стрази з алмазним огранюванням, що додає їм сліпучий блиск;
  • Пінцет для захоплення стразів;
  • Основа-схема з клейовим прошарком, захищеним поверхневим паперовим шаром.

До речі, відкривати ділянки схеми варто поступово, у міру заповнення мозаїкою. Якщо відкрити відразу весь клейовий шар, то він буде підсихати, на нього сідатиме пил, а також може випадково прилипати рука. Це призведе до того, що в'язкість клею ослабне і стрази будуть фіксуватися не так надійно, як повинні.

3. Розмаїття сюжетів

Дуже популярні картини із зображенням великих квітучих бутонів. Вони сяють та переливаються на світлі, справляючи враження святкової краси. Алмазні натюрморти дуже помітні в інтер'єрі, особливо якщо їх оформити в красиву раму. Пейзажі в алмазної техніці не менш затребувані. У них є і градація відтінків, і рівень опрацювання деталей. Цим вони дуже схожі на картини за номерами, тільки неначе піксельні чи вишиті. Такий ефект інтригує глядача, тому ваші гості будуть в захваті від алмазних картин у вас вдома.

4. Розвиток уваги та релакс водночас 

Процес викладки досить скрупульозний, потребує точності рухів і уважності. Тому таке заняття не підходить для маленьких дітей, особливо якщо мова йде про великих полотнах і повному викладенні. Дошкільнятам пропонуються інші схожі варіанти для творчості. А ось підліткам і дорослим таке заняття до снаги. Якщо порівнювати з традиційним видом вишивки, робота над алмазної картиною просувається набагато швидше. Людям, які люблять спокійний відпочинок, таке хобі принесе масу позитивних емоцій.

5. Всі рівні складності на вибір

Вибираючи набір, варто звернути увагу на те, яка викладка передбачена за схемою. Повна викладка передбачає, що весь простір картини має виявитися покрито стразами. Часткова викладка передбачає фрагментарний малюнок з страз. Можна знайти в продажу набори, які дозволяють створити модульні картини. Також великим попитом на відрізняються набори з фотодруком. У продажу можна зустріти як об'ємні картини, так і відносно невеликі. Ціна багато в чому залежить від розмірів набору і кількості страз в ньому.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар